Інтерфакс-Україна
16:06 26.11.2013

Прокуратура Криму розбирається в недбалості працівників Сімферопольського СІЗО, що допустили втечу заарештованого

1 хв читати
Прокуратура Криму розбирається в недбалості працівників Сімферопольського СІЗО, що допустили втечу заарештованого

Слідче управління прокуратури Криму розпочало кримінальне провадження за фактом службової недбалості з боку службовців Сімферопольського слідчого ізолятора, з якого в понеділок здійснив утечу слідчо-арештований.

Як повідомляє у вівторок прес-служба прокуратури автономії, слідчі з'ясовують, чи є провина службовців СІЗО у втечі арештанта.

Дані про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

"Під час слідства вивчатиметься додержання працівниками слідчого ізолятора режиму тримання заарештованих в установі, і за його результатами буде вирішено питання про вину конкретних посадовців СІЗО", - зазначили в прес-службі.

Як повідомлялося, кримські правоохоронці розшукують 26-річного зловмисника, який 25 листопада втік із Сімферопольського слідчого ізолятора.

За інформацією сектора зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Криму, повідомлення про втечу надійшло до міліції від співробітників пенітенціарної служби, що забезпечують тримання заарештованих в умовах слідчого ізолятора.

"26-річний чоловік, що здійснив втечу, обвинувачуваний у вчиненні низки злочинів, був заарештований і перебував у СІЗО на підставі рішення суду, що обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - розповіли в СЗГ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА