Україні належить врегулювати з МВФ питання про введення з початку 2014 р . зниженої ставки ПДВ і податку на прибуток - Азаров
Україна обговорює з Міжнародним валютним фондом (МВФ) питання про введення з січня 2014 року зниженої ставки ПДВ і податку на прибуток, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.
"Це питання з тих, що нам належить врегулювати на переговорах із Міжнародним валютним фондом. У них своя точка зору. Я думаю, що нам потрібно знаходити спільну мову, виходячи з того, що нам потрібен збалансований у розумних межах бюджет", - сказав він журналістам у вівторок у Києві.
"Ми маємо утримувати дефіцит бюджету в безпечних для країни параметрах. Тут наша думка з МВФ збігається і, виходячи саме з цієї умови, ми будемо вирішувати питання про те, чи підемо ми на ту норму, що закладалася в 2010 році, або ми все-таки підемо на узгоджену позицію з МВФ", - додав прем'єр.
М.Азаров повідомив , що на сьогодні у нього запланована зустріч з місією МВФ.