09:39 01.07.2013

В Україні без електроенергії залишаються 57 населених пунктів

1 хв читати

У ніч із суботи на неділю внаслідок дощу та поривів вітру через спрацювання систем захисту ліній електропередач знеструмлені 57 населених пунктів, повідомляє прес-служба ДСНС.

"Знеструмлення сталося в трьох областях, а саме: в Одеській - 36 н. п., Миколаївській - 15 н. п., Херсонській - 6 н. п.", - наголошується в повідомленні.

До відновлення енергопостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА