16:19 09.04.2013

Чотири роки в'язниці отримав 17-річний львівський телефонний терорист

1 хв читати
Чотири роки в'язниці отримав 17-річний львівський телефонний терорист

Районний суд Львова засудив 17-річного юнака, який із хуліганських мотивів чотири рази повідомляв про мінування об'єктів торгівлі та Львівського залізничного вокзалу, до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном в один рік.

Як повідомляє прес-служба Служби безпеки України у вівторок, у вересні 2012 року протягом двох днів правоохоронці чотири рази виїжджали за зазначеними анонімом адресами різних торговельних центрів і залізничного вокзалу та шукали там вибухові пристрої.

Один за одним до міліції надходили дзвінки від невідомої особи, яка заявляла про мінування зазначених об'єктів.

Співробітники УСБУ у Львівській області спільно з працівниками міліції затримали правопорушника під час спроби вп'яте повідомити про мінування аеропорту "Львів".

Свою витівку студент одного із львівських ліцеїв пояснив бажанням звернути на себе увагу батьків. Йому також було цікаво подивитися, як це виглядає, коли правоохоронці виїжджають на місце події або на затримання.

Стосовно "мінера" правоохоронці порушили кримінальну справу за ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА