Інтерфакс-Україна
16:16 10.02.2013

Мiнсiльгосп США пiдвищив прогноз експорту кукурудзи з України на 0,5 млн тонн

2 хв читати
Мiнсiльгосп США пiдвищив прогноз експорту кукурудзи з України на 0,5 млн тонн

Мiнiстерство сiльського господарства США (USDA) пiдвищило свою оцiнку експорту кукурудзи з України у 2012/2013 маркетинговому роцi (МР) на 0,5 млн тонн порiвняно з сiчневим прогнозом - до 13 млн тонн.

Згiдно з повiдомленням на сайтi Мiнсiльгоспу США в п'ятницю, одночасно пiдвищено оцiнку врожаю цiєї культури з 20,5 млн тонн до 20,92 млн тонн, а прогноз перехiдних залишкiв за пiдсумками поточного МР змншено з 1,1 млн тонн до 1,02 млн тонн порiвняно з 1,05 млн тонн на початок поточного МР.

Американськi експерти також пiдвищили оцiнку врожаю пшеницi з 15,5 млн тонн до 15,76 млн тонн та iнших зернових з 8,06 млн тонн до 8,4 млн тонн, однак зберегли прогноз їх експорту вiдповiдно в 6,2 млн тонн i 2,21 млн тонн. Одночасно прогноз внутрiшнього споживання пшеницi було збiльшено на 0,2 млн тонн, iнших зернових - на 0,25 млн тонн.

При цьому Мiнсiльгосп США пiдкоригував ще й оцiнку перехiдного запасу пшеницi на початок цього МГ - з 5,16 млн тонн до 5,36 млн тонн. Завдяки цьому прогноз перехiдних залишкiв пшеницi на кiнець цього МР збiльшено з 2,76 млн тонн до 3,02 млн тонн, а iнших зернових - з 1,11 млн тонн до 1,2 млн тонн.

Отже, загалом американськi експерти оцiнюють урожай зерна в Українi в минулому роцi в 45,08 млн тонн, тодi як Мiнагропрод України - у 46,2 млн тонн проти рекордних 56,7 млн тонн у 2011 роцi.

Експорт зерна, за даними мiнiстерства, станом на 8 лютого становив 16,69 млн тонн, зокрема 6,25 млн тонн пшеницi, 8,18 млн тонн кукурудзи, 1,98 млн тонн ячменю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА