Інтерфакс-Україна
10:46 28.01.2013

Aegean Airlines з лiтньої навiгацiї 2013 року запустить рейси з Афiн до Києва

1 хв читати
Aegean Airlines з лiтньої навiгацiї 2013 року запустить рейси з Афiн до Києва

Авiакомпанiя Aegean Airlines (Грецiя) має намiр iз 5 квiтня запустити рейси мiж Афiнами та Києвом.

Згiдно з iнформацiєю в системi бронювання авiакомпанiї, рейси планується виконувати двiчi на тиждень до Мiжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни).

Як повiдомлялося, Aegean Airlines iз 3 квiтня 2013 року також запускає авiарейси мiж Києвом i Ларнакою (Кiпр).

Ранiше польоти мiж Києвом i Ларнакою та Афiнами виконувала авiакомпанiя "АероСвiт", проте в першiй половинi сiчня 2013 року багато рейсiв "АероСвiту" було скасовано, а з 15 сiчня маршрутна мережа, що включала, крiм внутрiшнiх рейсiв, ще близько 80 мiжнародних напрямкiв, скоротилася до двох внутрiшнiх i до десятка мiжнародних маршрутiв. 16 сiчня компанiя повiдомила, що вводить тимчасовий розклад польотiв до 31 сiчня, згiдно з яким залишає за собою оперування лише шiстьма повiтряними лiнiями: чотирма мiжнародними та двома внутрiшнiми - мiж Києвом та Iвано-Франкiвськом i Днiпропетровськом.

Крiм того, з 1 квiтня чотири рази на тиждень почне виконувати рейси до Афiн авiакомпанiя "Мiжнароднi авiалiнiї України" (МАУ).

Aegean Airlines - найбiльша приватна авiакомпанiя Грецiї, заснована в 1987 роцi.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА