18:19 08.01.2013

Власенко не виключає появи нового відео з Тимошенко

2 хв читати

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко не виключає, що в Інтернеті може з'явитися нове відео з палати його підзахисної для того, щоб відвернути увагу від її акції громадянської непокори.

"Я не виключаю, що зараз Янукович і його команда почнуть діяти своїми звичними методами і, щоб відволікти увагу від заяви Юлії Тимошенко,почнуть з'являтися якісь чергові відео з палати, знову будуть розкривати електронні скриньки, фальсифікувати якісь речі і вкидати їх", - сказав С.Власенко на брифінгу у вівторок.

За його словами, після зустрічі з ним Ю.Тимошенко відмовилася повертатися до своєї палати.

"Юлія Володимирівна перебуває зараз в кімнаті для зустрічі з захисниками. Вона не зайде в палату, де її тримають разом з іншою засудженою, разом із незаконним караулом, який постійно перебуває в цьому приміщенні. Караул перебуває в палаті разом з нею. Цілодобово. Вона спить , а біля неї, біля ліжка сидить людина. Вона снідає - біля неї сидить людина. Вона обідає, біля неї сидить людина", - сказав С.Власенко.

Він повідомив також, що в кімнаті для зустрічей із захисниками є тапчан, стіл і крісло.

За словами С.Власенка, станом на 15.00 понеділка екс-прем'єр відмовилася від медичних процедур.

"Станом на сьогодні, на 15 годин - так (відмовилася - ІФ). Вона чітко сформулювала свої умови: ніяких людей чоловічої статі в охороні, зняття незаконного відеоспостереження та виведення варти з тюремної палати в якій вона перебуває", - сказав С.Власенко.

Як повідомлялося, в понеділок С.Власенко оприлюднив відкритий лист Ю.Тимошенко президенту України В.Януковичу, в якому екс-прем'єр оголосила про початок особистої акції громадянської непокори.

Зокрема Ю.Тимошенко заявила, що відмовляється спілкуватися зі слідчими і прокурорами, не має наміру добровільно їхати до суду, а в разі спроби доправити її примусово чинитиме фізичний опір.

Екс-прем'єр також відмовилася повертатися в палату доти, доки там здійснюється відеоспостереження і цілодобово перебуває караул.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європарламент засудив страти українських військовополонених російськими військами - резолюція

У Кривому Розі росіяни вже знищили усі готелі, на будь-який удар по Україні завжди буде відповідь - Зеленський

Ворог атакував Покровськ і Мирноград: 3 людей загинуло, 2 поранено – Офіс генпрокурора

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

Йде робота над дозволом видачі за кордоном паспортів чоловікам, у яких завершується термін - Чернишов

Україна може розраховувати на сильні кроки з боку США, якщо РФ не погодиться на перемир’я – Зеленський

Секретар комітету з питань нацбезпеки Костенко: Інформації, що українські війська повністю вийшли з Суджі немає

Учасники перемовин у Джидді обговорювали територіальні поступки, тему виборів не піднімали

ДСНС повідомляє про смерть чоловіка і травмування жінки в результаті пожежі сухої трави

Норвезькі дослідницькі фонди розробляють нову технологію для вивчення воєнних злочинів проти України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА