Інтерфакс-Україна
11:38 04.01.2013

Депардьє підтвердив своє прохання надати йому російське громадянство – "Перший канал"

2 хв читати

Знаменитий французький актор Жерар Депардьє підтвердив своє прохання надати йому російське громадянство, повідомляє Перший канал.

"Так, я зробив запит на отримання паспорта, і я радий, що мій запит було прийнято", - цитує "Перший канал "отриманого від актора листа.

Актор зізнався у своїй любові до Росії, російської історії та культури.

"Я обожнюю вашу країну, Росію, ваших людей, вашу історію, ваших письменників. Я обожнюю вашу культуру, ваш спосіб мислення. В Росії добре жити. Не обов'язково в Москві, яка для мене - завеликий мегаполіс. Я віддаю перевагу селу, в Росії мені знайомі дивовижні місця", - зізнався Ж.Депардьє у своєму листі.

Він пообіцяв учити російську мову й назвав Росію "країною великої демократії".

"Я вчитиму російську мову. Я вже говорив про це з нашим президентом, Франсуа Олландом. Я все це йому вже казав. Він знає, що я дуже люблю вашого президента В.Путіна, і це взаємно. І я сказав йому, що Росія - країна великої демократії, це не та країна, де прем'єр-міністр міг би назвати громадянина своєї країни жалюгідною людиною", - заявив Ж.Депардьє.

"Слава Росії!", - закінчив свого листа французький актор в дусі справжнього російського патріота.

Раніше повідомлялося, що Ж.Депардьє залишив Францію і відмовився від французького громадянства через введення податку в 75% на дохід у розмірі понад EUR1 млн на рік.

У четвер стало відомо, що президент РФ В.Путін підписав указ про надання Ж.Депардьє російського громадянства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики: шахраї маскуються під ініціативу "Пакунок школяра"

У приватній клініці Києва помер пацієнт після введення препарату, лікарю повідомлено про підозру

Зеленський запросив Ченцова в Київ на час зміни уряду

Майбутній перший віцепрем’єр анонсує запуск 5G, масштабування інновацій в оборонці та посилення МОН

Мецола і фон дер Ляєн привітали Свириденко з призначенням на посаду прем'єра

Зеленський призначив Стефанішину уповноваженою президента з питань розвитку співробітництва зі США

В Україні в найближчі дві доби очікуються значні дощі та грози

СБУ та Нацполіція викрили посадовця Міноборони, який розкрадав бюджетні кошти на ремонті бронетранспортерів ЗСУ

Зеленський про очікування від нового уряду: Маємо гарантувати нашим воїнам впевненість у забезпеченні Сил оборони

Єрмак про візит Келлога: Будемо рухатися до зміцнення обороноздатності, спільних проєктів та посилення тиску на Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА