Інтерфакс-Україна
13:01 02.01.2013

Відвідувачі ресторану в Івано-Франківській області влаштували стрільбу, образившись на прохання персоналу залишити заклад після Нового року

1 хв читати

Гості одного з комплексів відпочинку в селі Поляниця неподалік гірськолижного курорту "Буковель" (Івано-Франківська обл.), обурені проханням персоналу та охорони ресторану залишити заклад 1 січня вранці, повернулися та влаштували стрільбу. Поранень дістав охоронець комплексу.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області, зустрівши Новий рік у цьому ресторані, 1 січня уранці компанія молодих людей відмовилася йти й почала бійку з охоронцями.

Відвідувачі все-таки залишили заклад, але через півтори години повернулися з травматичною зброєю й розпочали стрільбу. У результаті 24-річний охоронець ресторану дістав травми ноги і був доправлений до лікарні м. Яремчого.

Про конфлікт власники ресторану відразу ж повідомили в міліцію. Через декілька годин правоохоронці затримали трьох стрільців.

Розпочато кримінальне провадження. Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури. Проводяться першочергові слідчі дії та з'ясовуються всі обставини новорічного інциденту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА