15:45 13.11.2012

Київ веде переговори із сирійськими повстанцями щодо звільнення української журналістки - МЗС

1 хв читати

Переговори щодо звільнення української журналістки Анхар Кочнєвої у Сирії тривають, їх деталі не розголошуються з метою безпеки українки, повідомляють у Міністерстві закордонних справ України.

"Нині тривають переговори, деталі яких в інтересах самої громадянки України недоцільно розкривати", - сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин на брифінгу в Києві у вівторок.

Він повідомив, що сирійські повстанці висунули "певні вимоги", які МЗС оприлюднити не може.

"Вони висувають певні умови, і ми нині намагаємося знайти можливість їх задовольнити", - сказав О.Волошин.

Представник МЗС додав, що організацію відеозвернення затриманої журналістки в Києві розцінюють як спробу додаткового тиску на Україну з боку тих, хто її утримує.

Як повідомлялося, 15 жовтня прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров розповів агентству "Інтерфакс-Україна", що в Сирії бойовики викрали українку, яка поїхала до цієї країни як перекладач для знімальної групи одного з російських телеканалів.

15 жовтня президент України Віктор Янукович доручив МЗС країни та іншим відповідним органам держвлади вжити заходів для звільнення А.Кочнєвої.

8 листопада на сайті Вільної сирійської армії з'явився відеоролик із викраденою українською журналісткою. На відеозаписі завдовжки 15 секунд вона говорить арабською: "Мене звуть Анхар. Мене викрали неподалік Хомса. Я прошу українське, російське посольства та сирійську владу виконати те, що вимагають мої викрадачі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА