Інтерфакс-Україна
17:21 10.10.2012

В Україні діє система, що дає змогу виявляти порушення закону про вибори, - регіонал Кожара

2 хв читати

Партія регіонів створила цілу систему, яка дозволяє виявляти і знаходити будь-які порушення закону про вибори, заявив народний депутат, заступник голови Партії регіонів із питань міжнародної політики Леонід Кожара на зустрічі з членами місії Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в середу.

"І хоча вже зареєстровано десятки порушень, але жодне з них не є серйозним порушенням виборчого законодавства. Ми також підготували спеціальний звіт щодо цих порушень, який розповсюджуємо серед усіх спостерігачів", - наводить слова депутата прес-служба Партії регіонів.

За його словами, Україна очікує близько 5 тис. міжнародних спостерігачів на виборах. "Така величезна кількість спостерігачів відображає стан розвитку демократії в країні. Наприклад, під час останніх виборів у Росії там було близько 700 спостерігачів, хоча Росія значно більша країна, ніж Україна", - сказав Л.Кожара.

"В Україні вибори відбуваються кожні півтора року. Це обумовлює те, що постійна політична виборча кампанія заважає політикам здійснювати необхідні реформи, а деякі з них взагалі лише проголошують популістські гасла. Але, з іншого боку, від виборів до виборів Україна набуває все більше традицій демократії", - зазначив депутат.

Політик також звернув увагу членів місії ОБСЄ на те, що за всіма соціологічними опитуваннями Партія регіонів лідирує у виборчих перегонах. Її рейтинг коливається від 23% до 29%. "А от хто посідає друге місце, наразі точно невідомо. Адже останніми тижнями партія Кличка, відомого боксера, швидко набуває популярності", - додав він.

"Наша позиція дуже чітка і непохитна: ми - саме та партія, якій найбільш невигідно перекручування результатів виборів. На цю тему вже було й кілька заяв президента України. Неодноразово на цьому наголошував і прем'єр-міністр. Ми виступаємо за прозорі і чесні вибори, які буде проведено на основі принципів свободи та демократії", - наголосив парламентар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТП з шкільним автобусом сталася в Дніпропетровській області, загинули 2 дорослих, постраждала дитина

Європа не змогла компенсувати скорочення військової допомоги США Україні – Кільський інститут економіки

Свириденко: Очікуємо зменшення тривалості відключень світла вже цими вихідними

Віцеспікери парламентів України та Польщі відкрили у Львові 14-ту сесію Парламентської асамблеї

Омбудсман звинуватив Мінкультури у блокуванні передачі Костелу Св.Миколая в Києві релігійній громаді

До проєкту Sandbox відтепер зможуть долучитися ФОП для тестування технологічних продуктів — Мінцифри

У Львові стартувало неформальне засідання Ради ЄС із загальних справ

Глава Міненерго звільнив Зубрія та Стрільця з НР ОГТСУ

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

САП вимагає визнати необґрунтованими активи начальника закарпатського митного поста на понад 4,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА