Інтерфакс-Україна
02:34 18.11.2025

Одна з постраждалих внаслідок ракетної атаки на Берестин Харківської області померла у лікарні

1 хв читати

У лікарні померла 17-річна дівчина, яка отримала важкі поранення внаслідок російської ракетної атаки на Берестин.

Про це начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.повідомив у своєму телеграм-каналі.

Він також додав, що наразі відомо про 9 постраждалих. 7 з них шпиталізовані з вибуховими травмами. Ще двоє людей отримали гостру реакцію на стрес.

Джерело:  https://t.me/synegubov/18374

ОСТАННЄ

Кличко: напрацьовується механізм звітування міського голови про свою діяльність перед громадою шляхом відкритої зустрічі

До 32 людей, серед них – 5 дітей, зросла кількість постраждалих від удару окупантів по Запоріжжю – ДСНС

За добу одна людина загинула, ще 5 людей – серед них дитина, постраждали від обстрілів окупантів по Сумщині – ОВА

У Чугуєві оголошено день жалоби за загиблими внаслідок нічного удару

Троє загиблих і 25 постраждалих внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Ворог обстріляв Херсонщину, 13 людей постраждали і одна загинула

Зеленський: Частина оточення Путіна хоче зупинити війну через стан економіки РФ

Троє загиблих, 22 постраждалих внаслідок нічних масованих ударів по Чугуєву та Харкову

ППО України збила 146 з 166 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання двох авіаракет та 17 ударних БпЛА на 18 локаціях

Окупанти за добу втратили 1370 осіб та 386 од. спецтехніки – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА