Інтерфакс-Україна
22:01 19.10.2025

Всіх шахтарів з ураженої атакою дронів шахти підняли на поверхню – ДТЕК

1 хв читати

Всіх гірників з ураженої атакою російських дронів шахти ДТЕК в Дніпропетровській області вдалося евакуювати на поверхню, повідомляє телеграм-канал ДТЕК, станом на 21:53 неділі.

"Всіх шахтарів ДТЕК вдалося підняти на поверхню після масштабної атаки ворога. Ніхто з колег не постраждав", - сказано в повідомленні компанії.

Як повідомлялося у неділю росіяни завдали масованого удару по шахті ДТЕК у Дніпропетровській області. Під час атаки під землею знаходилися 192 шахтарі.

Джерело: https://t.me/dtek_ua/2707

ОСТАННЄ

Семеро людей поранені через удар КАБ на Дніпропетровщині – ОВА

Рада прийняла закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту України

Україна готує систему протидії російській РЕБ, щоб та не скеровувала українські дрони на країни ЄС – Зеленський

Президент Естонії: останні місяці наблизили війну до нас, маємо посилювати готовність суспільства

Зеленський про дипломатичну роботу із завершення війни: червень і липень можуть визначити дуже багато

Військове командування окупантів заборонило трафік сухопутним кордоном в Крим – командувач СБС

На Київщині викрито схему збуту пального на 200 млн грн

Сирський затвердив Концепцію розвитку ракетних військ і артилерії ЗСУ до 2030р

10 мобільних медичних бригад УЧХ працюють на Сумщині

Глава МВС: за порушення ПДД будуть санкції, про бальну систему поки не йдеться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА