Інтерфакс-Україна
20:01 07.09.2025

На Полтавщині відновили електропостачання, відсутнє через ворожу атаку

1 хв читати
На Полтавщині відновили електропостачання, відсутнє через ворожу атаку

Станом на вечір неділі на Полтавщині відновили електропостачання, яке було відсутнє через ворожу атаку, повідомив глава ОВА Володимир Когут.

"Станом на цю годину електропостачання, яке було відсутнє через ворожу атаку у Кременчуцькому районі, повністю відновлено. Дякую енергетикам за роботу", - напсиав він в телеграмі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє людей постраждали на Сумщині через атаки ворога, зокрема на АЗС – ОВА

Свириденко: Уряд збільшив до 90 днів строк надання компенсації за розміщення ВПО

Дощова, подекуди з грозами, літня погода очікує Україну найближчими днями

Стефанчук закликає міжнародних партнерів відреагувати на атаку російського безпілотника на об'єкт у Чорнобильській зоні

Синоптики попередили про грози, град та шквали на Лівобережжі 8 червня

Окупанти пошкодили адмінкорпус МАГАТЕ під час атаки по об'єкту ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС – прокуратура

Ворог атакував АЗС в Херсоні, поранено працівника – міськрада

Кількість поранених через ворожу атаку в Балабиному зросла до 5 осіб – Запорізька ОВА

Запоріжжя: через атаку безпілотника на АЗС горять ємності зі скрапленим газом і приміщення станції, травмовано працівника – ДСНС

Російський безпілотник влучив в електровоз Укрзалізниці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА