Інтерфакс-Україна
07:40 06.08.2025

Ворог продовжує атакувати Дніпропетровщину, є пошкодження

1 хв читати
Ворог продовжує атакувати Дніпропетровщину, є пошкодження

У результаті російських атак Дніпропетровської області пошкоджені підприємство та інфраструктура, повідомив глава ОВА Сергій Лисак.

"Агресор продовжував атакувати Нікопольщину безпілотниками та артилерією. Тероризував сам Нікополь, Покровську, Марганецьку громади", - написав він у телеграмі.

За словами Лисака, зайнявся приватний будинок, вогонь рятувальники загасили. Пошкоджені також підприємство та інфраструктура.

Також по Межівській громаді Синельниківського району ворог вгатив БпЛА. Виникла пожежа, її ліквідували. Понівечена інфраструктура.

Всюди минулося без загиблих і постраждалих, додав глава ОВА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

У Запоріжжі число постраждалих від російського обстрілу збільшилось до трьох людей

З початку року вже облаштовано 820+ км антидронового захисту логістичних маршрутів – міністр Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА