Інтерфакс-Україна
19:05 27.07.2025

Зеленський привітав медиків із професійним святом і відзначив їх державними нагородами

1 хв читати
Зеленський привітав медиків із професійним святом і відзначив їх державними нагородами

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з бойовими та цивільними медиками в одному з медцентрів системи МВС і відзначив їх державними нагородами.

"Завдяки українським лікарям, усім працівникам медичної сфери українська медична сфера не зупинялася ні на мить упродовж цієї війни. Дякую за вашу роботу", - написав Зеленський у телеграм-каналі.

Глава держави відзначив військових і цивільних медиків орденами й медалями та присвоїв почесні звання "Заслужений лікар України" і "Заслужений працівник охорони здоров'я України".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд визнав працівника Нацполіції винним за відмову у наданні показань

Велика Британія запровадила санкції проти структур "А7"

Сили оборони уразили Московський НПЗ та КБ у Тулі

Росіяни вдарили по об'єкту критичної інфраструктури в Запоріжжі, постраждали три людини – ОВА

Бережна: ми дуже надіємося, що в своїй комунікації ЮНЕСКО буде називати речі своїми іменами

Атаки РФ знеструмили частину споживачів у 4 областях, внаслідок негоди без світла – 3 населені пункти на Сумщині

НАЗЯВО просить Міносвіти позбавити двох осіб наукового ступеня за плагіат

Розпочато розслідування обставин смерті 29-річного чоловіка після перебування у ТЦК та СП на Закарпатті

Окупанти вдарили по Запоріжжю біля ТЦ, двоє цивільних травмовані – обладміністрація

Під час обстрілу 15 червня на станціях столичного метрополітену укривалось на 1 тис чоловік більше ніж 2 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА