Інтерфакс-Україна
20:30 22.07.2025

"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

2 хв читати
"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

Наглядова рада АТ "Українська оборонна промисловість" (Укроборонпром) призначила Германа Сметаніна виконувачем обов’язків генерального директора у зв’язку з переходом нинішнього гендиректора Олега Гуляка на іншу посаду та оголосила відкритий конкурс на посаду гендиректора АО.

Про це повідомила пресслужба Укроборонпрому у телеграм-каналі у вівторок.

Наглядова рада висловила вдячність Гуляку "за віддану, професійну та ефективну роботу" на посаді генерального директора Укроборонпрому. "Під його керівництвом успішно продовжилося виконання основних завдань, які були отримані від керівництва України: збільшення обсягів виробництва озброєння та військової техніки, реформа корпоративного управління й побудова антикорупційної інфраструктури. Також суттєво зміцнилося міжнародне партнерство АТ "УОП" з іноземними зброярами та розвинулося впровадження розробок перспективної продукції. Як результат, торік частка нових чи модернізованих озброєння та військової техніки дорівнювала 96%. Крім цього, у 2024 році консолідований чистий прибуток Товариства перевищив позначку 1 млрд 309,5 млн грн", - йдеться у повідомленні пресслужби.

Згідно з повідомленням, Наглядова рада оголошує відкритий та прозорий конкурс на посаду генерального директора АО. Зазначається, що Сметанін, "як і всі претенденти з відповідними фаховими компетенціями, матиме право взяти участь у конкурсі на загальних умовах".

Добір кандидатів та їхню попередню оцінку здійснить українське представництво міжнародної компанії Odgers Berndtson, яка спеціалізується на рекрутингу керівників вищої ланки.

Odgers Berndtson починає пошук кандидатів з 28 липня 2025 року. Усі зацікавлені кандидати можуть відправити резюме на цю адресу [email protected].

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА