Інтерфакс-Україна
13:23 21.07.2025

Генпрокурор: За незаконне збагачення затримано гендиректора ДП "Ліси України"

1 хв читати
Генпрокурор: За незаконне збагачення затримано гендиректора ДП "Ліси України"
Фото: Офіс генпрокурора

Генерального директора державного підприємства "Ліси України" викрито на незаконному збагаченні, його затримано, повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.

"Викрито одного з ключових фігурантів лісової сфери — генерального директора державного підприємства "Ліси України". Він державний службовець категорії "А". І за цим статусом — особлива відповідальність. Сьогодні йому повідомлено про підозру у незаконному збагаченні (ст. 368-5 КК України)", - написав генпрокурор в телеграм-каналі в понеділок.

За словами Кравченка, у 2021 році, перебуваючи на посаді голови Держлісагентства, фігурант набув активів на 10,4 млн грн, що перевищують законні доходи. Серед них — квартира в Києві вартістю понад 9 млн грн, оформлена на підставну особу, але фактично вона використовувалася фігурантом.

"За даними НАЗК, різниця між офіційними доходами і набутим майном — 7,9 млн грн. Підозрюваного затримано", - зазначив генпрокурор.

Досудове розслідування здійснює ДБР за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора.

Кравченко уточнив, що це лише окремий епізод з десятків кримінальних проваджень, що стосуються ДП "Ліси України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігові через аварію на енергооб'єкті знеструмлено понад 23 тис. абонентів

Свириденко: Обговорено розширення підтримки прифронтових регіонів для бізнесу та громад

Зеленський відреагував на рішення Москви спростити можливість отримати громадянство для вихідців із молдовського Придністров'я

Дві людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запорізький район – ОВА

Одна людина загинула на Дніпропетровщині, 9 постраждали, серед них дві дитини – влада

Генштаб ЗСУ: Уражено пункти управління та інші об'єкти ворога на окупованих територіях

На Херсонщині через російські обстріли загинула людина, ще 10 – травмовані, серед них дитина

Лідер Reform UK щодо зняття прапора України: Над нашими громадськими будівлями не майорітимуть іноземні прапори

Зеленський про розмову з Макроном: Франція готова працювати щодо антибалістики – це сильне рішення і важливий крок

Ворог вдарив по об'єкту промислової інфраструктури у Кривому Розі, є руйнування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА