Інтерфакс-Україна
19:29 12.07.2025

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

1 хв читати
Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі двох систем Patriot для України, зокрема про це йтиметься під час візиту міністра оборони Бориса Пісторіуса до Вашингтону у понеділок, 14 липня, повідомив головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг.

"Ви напевно знаєте, що міністр оборони говорив…з американським колегою Пітом Гегсетом і запропонував купити з американської промисловості або з американських запасів дві системи Patriot. Ці переговори тривають, і вони також проводилися на рівні штатів і урядів протягом останніх днів. Наш міністр поїде в понеділок до Вашингтона. І ми сподіваємося досягти угоди ", - сказав він під час спілкування з журналістами у Києві в суботу.

За словами генерала, тоді німецька сторона зможе повідомити про строки та умови поставок систем.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Німеччина готова оплатити для України дві системи Patriot. Також є домовленості з Норвегією про фінансування однієї системи.

Федеральний канцлер Фрідріх Мерц заявив, що Німеччина пропонує уряду США викупити її системи протиповітряної оборони Patriot для України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Скасовано обмеження руху вантажівок у Рівненській, Волинській та Житомирській областях

ДТЕК: Електропостачання у Київській області відновлено для 76 тис родин, без електрики – понад 230 тис родин

Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК

Операція США в Венесуелі не пов'язана з ситуацією в Україні, наголошує посол

Рішення ВАКС щодо конкурсу з управління активами IDS Ukraine не фіксує порушень з боку АРМА – заява

Держспецзв’язку заборонила використання програмних продуктів "1С"

Свириденко: Електро- та теплопостачання відновлено у Кривому Розі та у населених пунктах Київської області, у Києві роботи тривають

Україна просить скликати екстрене засідання Радбезу ООН у зв'яку з обстрілами РФ

До Верховної Ради надійшло подання президента України про звільнення Малюка - Стефанчук

Рютте обговорив з Рубіо Арктику та зусилля з завершення війни проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА