Інтерфакс-Україна
14:20 10.07.2025

В Резерв+ труднощі з авторизацією, але раніше згенерованим документом можна користуватися під час перевірок - Міноборони

1 хв читати
В Резерв+ труднощі з авторизацією, але раніше згенерованим документом можна користуватися під час перевірок - Міноборони
Фото: Міноборони України

У роботі Резерв+ тимчасово спостерігаються труднощі з авторизацією, яка проходить повільніше через високе навантаження, проте якщо користувач уже згенерував PDF-документ у системі, він може вільно користуватися ним під час перевірок, повідомили в Міноборони.

"У роботі Резерв+ тимчасово спостерігаються труднощі з авторизацією, яка відбувається повільніше через високе навантаження. ...якщо користувач уже згенерував PDF-документ у системі, він може вільно користуватися ним під час перевірок – такий документ має ту саму юридичну силу, що й паперовий", - йдеться у повідомленні Міноборони у телеграмі у четвер.

Зазначається, що фахівці працюють над усуненням проблеми і вже найближчим часом роботу застосунку буде поновлено у звичному режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА