Інтерфакс-Україна
15:31 28.06.2025

Зеленський і Дуда обговорили безпекову ситуацію, стан дипломатії

1 хв читати
Зеленський і Дуда обговорили безпекову ситуацію, стан дипломатії

Президент України Володимир Зеленський і президент Польщі Анджей Дуда у Києві обговорили безпекову ситуацію, стан дипломатії та відносини між країнами.

"Щойно у нас з Анджеєм була важлива розмова про те, як далі будуть розвиватися відносини між нашими країнями.

Звісно, ми говорили і про безпекову ситуацію, і про стан дипломатії, про наші відносини і можливі рішення на рівні Євросоюзу та координації з партнерами в НАТО", - сказав Зеленський під час пресконфренції у суботу.

Він зазначив, що зараз Польща готується до вступу на посаду нового президента Кароля Навроцького. "Ми будемо робити все, що залежить від нас, щоб відносини між нашими державами тільки міцнішали", - додав Зеленський.

У свою чергу, Дуда повідомив, що обговорив з главою Української держави співпрацю в військово-промисловому комплексі. За його словами, держави можуть співпрацювати в багатьох галузях, зокрема, у розвитку дронів.

"Ми в Польщі знаємо, що Україна дуже динамічно розвиває свою військову промисловість. Ми сподіваємося, що будемо співпрацювати", - додав Дуда.

Він зазначив, що також понад 2 тис. польських фірм висловили свою зацікавленість в участі у відбудові України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

Одна людина загинула, дві постраждали внаслідок ДТП за участю 6 автівок у Харкові

Результати зустрічей в Давосі мають бути результативними – Зеленський

Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів

Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий раунд переговорів - Стефанішина

Без тепла в Києві залишаються 67 багатоповерхівок – мер

ВАКС частково задовольнив позов Мін'юсту до ексдепутата "Партії регіонів" Кеворкяна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА