Інтерфакс-Україна
09:18 25.06.2025

В Україні знешкоджено 52 БпЛА із 71 запущеного росіянами

1 хв читати
В Україні знешкоджено 52 БпЛА із 71 запущеного росіянами
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

Станом на 09.00 протиповітряною обороною України знешкоджено 52 ворожі БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півдні та півночі країни.

"32 — збито вогневими засобами ураження, 20 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ", - повідомили Повітряні сили. 

Зафіксовано влучання ударних БпЛА противника у 6 локаціях на Одещині, Сумщині та Харківщині.

Як зазначається, у ніч на 25 червня (із 22.00 24 червня) противник атакував 71-м ударним БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Брянськ, Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ – РФ, Чауда - ТОТ Криму.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія спрощує отримання громадянства для жителів Придністров'я – ЦПД РНБО

Зеленський взяв участь у церемонії пам'яті жертв репресій в заповіднику "Биківнянські могили"

СБУ та СОУ уразили підприємство ВПК та низку нафтооб'єктів у Московській області, а також військовий аеродром "Бельбек" у Криму

Пасажиропотік через кордон України залишається стабільним – дані Держприкордонслужби

За вихідні СБС ЗСУ знищили російську ЗРК "Тор-М2", логістичну інфраструктуру та вузли командування окупантів

Прикордонники "Сталевого кордону" знищили три укриття і дрон окупантів – ДПСУ

На Сумщині двоє цивільних підірвалися на вибухонебезпечному предметі – ОВА

Зеленський: наші відповіді на російські удари цілком справедливі

Росіяни вдарили по Кривому Рогу, виникла пожежа – ОВА

Сили оборони уразили логістичний вузол росіян біля Селидового – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА