Інтерфакс-Україна
11:54 19.06.2025

На Херсонщині внаслідок ворожих атак 14 людей поранено, серед них - троє рятувальників

1 хв читати
На Херсонщині внаслідок ворожих атак 14 людей поранено, серед них - троє рятувальників

На Херсонщині внаслідок російської агресії за минулу добу 14 людей поранено, серед них - троє рятувальників, повідомляє Національна поліція України.

"Минулої доби по правобережжю Херсонської області війська РФ били із мінометів, артилерії, використовували безпілотники різних систем", - йдеться в повідомленні Нацполіції в телеграм-каналі в четвер.

За інформацією Нацполіції, серед пошкоджених 25 об'єктів 11 приватних будинків, три багатоквартирних будинки, два гуртожитки, п'ять автомобілів, газопровод, навчальний заклад, будівля пожежного депо.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, в Білозерці російські окупанти здійснили атаки FPV-дронами по будівлі пожежного депо.

"Внаслідок влучань травмувалися троє рятувальників. У всіх діагностували вибухові травми, закриті черепно-мозкові травми та контузії", - уточнюють в Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Якщо Росія впродовж 50 днів не погодиться припинити вогонь, високі мита й вторинні санкції будуть застосовані – Білий дім

Сибіга засудив відмову Угорщини допустити трьох українських військових на її територію

Екскомбата Лапіна передали на поруки ветерану Масі Найєму до 14 вересня

У "Резерв+" скоро будуть доступні два нових види відстрочок – Черногоренко

Чекаємо від Міненерго системної роботи з ВДЕ та посередництва з іншими органами

Суд відсторонив від посади на два місяці і запровадив нічний домашній арешт керівнику Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

Мерц про постачання Україні додаткових систем Patriot: Це питання не годин, а днів і тижнів

Правоохоронці затримали посадовицю КМДА та директора комунального столичного ринку за хабарництво

Міністр економіки, довкілля та сільського господарства шукатиме максимальної синергії в об’єднаному міністерстві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА