Інтерфакс-Україна
19:36 17.06.2025

Канада запроваджує санкції проти понад 40 юросіб із РФ та інших країн

1 хв читати
Канада запроваджує санкції проти понад 40 юросіб із РФ та інших країн

Оттава запровадить обмежувальні заходи щодо понад 40 юросіб із РФ та інших країн, а також проти понад 200 суден, заявив у вівторок прем'єр-міністр Канади Марк Карні.

"Сьогодні Канада оголошує про кілька заходів, насамперед - санкції щодо певної кількості осіб у РФ, проти більш ніж 40 організацій у Росії та за її межами, які намагаються зробити внесок в обхід санкцій, і проти більш ніж 200 суден із "тіньового флоту", - заявив Карні під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським на полях саміту G7 у Канаді.

Також він оголосив про надання додаткової військової допомоги Україні, зокрема дронів, вертольотів і боєприпасів.

Крім іншого, Канада передасть Україні наступний транш кредиту, що ґрунтується на заморожених активах РФ, у розмірі 2 млрд канадських доларів, додав прем'єр-міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трагічно загинув член правління "Укренерго" Олексій Брехт

Усім об'єктам критичної інфраструктури Києва відновлено електропостачання - ДТЕК

Сибіга та Каллас обговорили питаннях енергетики та безпеки України

Данія виділяє додаткові 20 млн євро на енергопостачання України

Деякі шанси на підписання Угоди про процвітання у Давосі ще зберігаються – джерело

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА