Інтерфакс-Україна
06:41 06.06.2025

У Тернополі через російську атаку вражені інфраструктурні об’єкти, частина міста без світла й води

1 хв читати

У ніч на п'ятницю російські війська завдали удару по Тернополю, внаслідок атаки постраждали промислові та інфраструктурні об’єкти, частина міста залишилася без електроенергії, водопостачання здійснюється з перебоями, повідомив міський голова міста Сергій Надал.

"Частина Тернополя без електроенергії. Тиск води по місту понижений через перебої з електрикою. Можлива відсутність напору на верхніх поверхах. Ведуться відновлювальні роботи", написав він в телеграмі.

Як повідомив мер, росіяни влучили по промислових і інфраструктурних об’єктах міста. Наразі на місці працюють відповідні служби, триває ліквідація наслідків обстрілу.

У свою чергу, начальник Тернопільської ОВА Вʼячеслав Негода повідомив, що "сьогодні ворог здійснив наймасовішу повітряну атаку на область".

"Є багато влучань. Приступили до гасіння пожеж і оцінки руйнувань та інших наслідків", – написав Негода.

Джерела: https://t.me/nadal_online/13001

https://www.facebook.com/vanegoda/posts/pfbid02oUzHJwNNtfqeqdNHWeZzxJdRrJkCTm5yJBNUEc9vy8eFjjtAxs1GuuU6iwGWYbQTl?rdid=gEgVfZRIneb3Gd2B#

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА