Інтерфакс-Україна
15:40 04.06.2025

Рада має намір гарантувати одноразові виплати сімʼям військових, загиблих у полоні

1 хв читати
Рада має намір гарантувати одноразові виплати сімʼям військових, загиблих у полоні
Фото: https://t.me/Koord_shtab/8996

Верховна Рада має намір гарантувати одноразові  виплати сімʼям  військових,  загиблих у полоні незалежно від причини смерті.

Відповідний законопроєкт №13168 про внесення змін до закону  "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо  окремих питань виплати одноразової грошової допомоги у першому читанні підтримали народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради у середу.

Законопроєкт пропонує гарантувати  виплату 15 млн грн сім’ям загиблих військових у полоні, незалежно від причини смерті.

Згідно з законопроєктом, збільшується  термін для оформлення документів на отримання допомоги військовослужбовцям після поранення чи хвороби без інвалідності — з 3 місяців до 1 року. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА