Інтерфакс-Україна
15:05 28.05.2025

Німеччина профінансує виробництво Україною далекобійних систем, ніяких обмежень по дальності ударів не буде – Мерц

1 хв читати
Німеччина профінансує виробництво Україною далекобійних систем, ніяких обмежень по дальності ударів не буде – Мерц

Міністри оборони України та Німеччини сьогодні підпишуть заяву про наміри про придбання далекобійних систем з українського виробництва, ніяких обмежень по дальності ударів не буде, повідомив канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.

"Ми фінансуватимемо суттєву частину коштів на Starlink в Україні. І наші міністри оборони сьогодні підпишуть заяву про наміри про придбання далекобійних систем з українського виробництва. Так званий Long Range Fire. І не буде обмежень для далекобійної зброї. Україна зможе в повному обсязі захищати, а також вражати військові цілі поза українською територією", - сказав Мерці під час пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Берліні в середу.

Він додав, що "це початок нової форми військово-промислової співпраці між нашими країнами, яка має дуже великий потенціал".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА