Інтерфакс-Україна
11:47 23.05.2025

Ефективну модель медсестринства можна створити завдяки співпраці держави, профспільноти та гумсектору - Доценко

2 хв читати
Ефективну модель медсестринства можна створити завдяки співпраці держави, профспільноти та гумсектору - Доценко
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Ефективну модель розвитку медсестринства в Україні можна створити завдяки співпраці держави, професійної спільноти та гуманітарного сектору, впевнений  генеральний директор Українського Червоного Хреста (УЧХ)  Максим Доценко.

"Ми переконані, що саме завдяки тісній співпраці держави, професійної спільноти та гуманітарного сектору можна створити ефективну модель розвитку медсестринства в Україні. Це стане основою для підвищення якості догляду за пацієнтами", — сказав Доценко, аналізуючи підсумки заходи VIII Всеукраїнського форуму з розвитку медсестринства у Києві.

499462940-1123887879783081-3362306844382560722-n

Як повідомив УЧХ на офіційній сторінці у Фейсбуці,  цьогоріч VIII Всеукраїнського форуму з розвитку медсестринства у Києві проходив під гаслом "Професійний стандарт. Створюємо професію разом" і став майданчиком для презентації нового напряму адвокації розвитку медсестринства в межах співпраці державної установи "Центр розвитку медсестринства МОЗ України" з Українським Червоним Хрестом.

У події взяли участь понад 250 представників — від фахівців Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, Національного агентства кваліфікацій та Всесвітньої організації охорони здоров’я до керівників закладів охорони здоров’я та закладів освіти, головних медичних сестер з усієї України, а також представників Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Український Червоний Хрест - не лише партнер МОЗ та співорганізатор події, а й бере участь у розробці шести нормативних документів, що стануть підґрунтям для впровадження нових стандартів професії медичних сестер і братів у медичних закладах країни.

 

ОСТАННЄ

Президент Румунії призначив прем'єр-міністром Іліє Болояна

На Харківщині поліція розслідує падіння чоловіка з вікна РТЦК та побиття його адвоката

В Україні хочуть запропонувати польським партнерам перевести чутливі питання у площину фахових дискусій між істориками

РФ виставляють США слабкими – речник МЗС

Затримано міського голову Бердичева, у суботу суд обиратиме запобіжний захід - джерела

Шмигаль обговорив з послами країн ЄС протидію агресії РФ і посилення підтримки України

В київському метро 19-річний "зачепер" отримав перелом ноги та струс мозку

Рада церков обговорила з Міноборони діяльності мобільних міжконфесійних груп і бронювання священнослужителів

Рада ЄС 23 червня обговорить 18-й пакет санкцій для Росії, ухвалення рішення не передбачається

Основна сесія вступних випробувань до магістратури пройде з 21 червня до 12 липня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА