Інтерфакс-Україна
12:18 14.05.2025

У ФРН та Швейцарії заарештовано трьох українців за підозрою в диверсіях на користь РФ – ЗМІ

1 хв читати

Федеральна прокуратура Німеччини заарештувала трьох громадян України, їх звинувачують в "агентурній діяльності з диверсійною метою", повідомляє tagesschau.de у середу.

"Федеральна прокуратура заарештувала трьох громадян України, які, як стверджується, отримали від Росії завдання здійснити напади на вантажний транспорт у Німеччині. За даними влади Карлсруе, чоловіки були заарештовані в Німеччині та Швейцарії", - йдеться у повідомленні на сайті мовника.

За інформацією, чоловіки нібито планували відправити посилки з Німеччини одержувачам в Україні, які містили вибухові пристрої, що мали вибухнути під час транспортування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА