Інтерфакс-Україна
18:43 30.04.2025

Останній дзвоник у школах Києва прозвучить 30 травня - КМДА

1 хв читати

30 травня у школах Києва відбудеться Останній дзвоник, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА) у телеграмі у середу.

Зазначається, що у травні учні 11-х класів зможуть навчатися за індивідуалізовано-груповим підходом замість звичайних уроків. Це допоможе краще зосередитись на обраних предметах. Із 31 травня до 30 червня для учнів 1–10-х класів проведуть компенсаторні заняття, літні курси творчого розвитку, мовні клуби, навчальні практики з предмета "Захист України" тощо.

Як повідомляє КМДА, видавати документи про освіту пропонується відповідно до такого графіка:

з 2 до 6 червня – свідоцтво про здобуття початкової освіти;

з 11 до 14 червня – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти;

з 18 до 21 червня – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові постраждала жінка внаслідок удару БпЛА по центру міста

"Нова пошта" має 2 тис. вакансій та сподівається пришвидшити їх закриття із запуском системи "Обрій"

Жінка загинула, ще чотири особи постраждали внаслідок удару fpv-дрона по цивільній автівці у прикордонні Харківщини

До Глобальної коаліції українських студій приєдналися п'ять естонських університетів

Бригада "Хижак" повідомила про знищення ворожого НРК-РСЗВ корейського виробництва

Удар безпілотника спровокував пожежу в центрі Харкова

Українські військові з початку року здійснили понад 50 тис. місій із застосуванням НРК – Федоров

Поліція затримала двох іноземців, які знаходились у міжнародному розшуку за підозрами у вбивствах

Українська філологиня Матійчук отримала від президента Німеччини хрест "За заслуги"

Норвегія спрямує на розробку й закупівлю морських дронів для України понад 1 млрд крон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА