Інтерфакс-Україна
09:31 23.04.2025

Ворог знищив енергооб'єкт у Херсоні, можливі вимушені відключення світла

1 хв читати
Ворог знищив енергооб'єкт у Херсоні, можливі вимушені відключення світла

Ворог знищив енергетичний об'єкт у Херсоні, енергетики намагаються стабілізувати енергетичну ситуацію у місті, найближчим часом можливі вимушені відключення, повідомляє очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у середу.

"Росіяни знову цинічно порушили домовленості й вже більше доби масовано бʼють по одному з ключових підприємств нашої енергетичної інфраструктури.  По обʼєкту, який забезпечує місто світлом, окупанти безжально били з артилерії та дронів. Атаки з БпЛА — тривають дотепер", - написав Прокудін у середу вранці в телеграм-каналі. 

"Наші військові всю ніч боролися, щоб відбити ворожі удари. Однак на ранок росіяни домоглися свого, знищивши енергетичний обʼєкт. Енергетики роблять все можливе й неможливе, аби стабілізувати енергетичну ситуацію у місті", - підкреслив начальник ОВА і зазначив, що "найближчим часом можливі вимушені відключення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін створив новий урядовий комітет у зв'язку із появою віцепрем'єра з гуманітарної політики

Кабмін пропонує Раді уповноважити уряд визначати спецкоординатора з питань запобігання та протидії антисемітизму

Сибіга у Лондоні обговорив із британською колегою використання заморожених російських активів: Нам потрібне це рішення до кінця року

Кабмін призначив в.о. голови Державіаслужби Меньшикова і в.о. голови Національної соціальної сервісної служби Висоцьку

Окупанти зазнають значних втрат в Покровську, дії на очеретинському напрямку відволікають їх сили – Сирський

Понад 200 громадян Кенії, вірогідно, приєдналися до російської армії для участі у війні проти України – глава МЗС

Оформити заявку на 1 тис. грн в рамках "Зимової підтримки" можна з 15 листопада - Свириденко

За двох працівниць "бек-офісу" у справі "плівок Міндіча" внесли заставу – Transparency International

Голова "Слуги народу" в Київміськраді, заступник міністра освіти Вітренко повідомив про "прослушку" в службовому авто

Окупанти атакувати дроном автомобіль в Синельниківському районі, поранено трьох людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА