Інтерфакс-Україна
22:38 17.04.2025

Макрон повідомив, що на зустрічі делегацій в Парижі координував дії з Зеленським

1 хв читати

Зустріч української, британської, німецької та американської делегацій в Єлисейському палаці у Парижі у четвер була продуктивною, Європа готова тісно співпрацювати з США щодо досягнення миру в Україні, повідомив президент Франції Емманюєль Макрон.

"Ми всі явно єдині в нашому прагненні до миру. З самого початку ми підтримували пропозицію президента США Дональда Трампа якомога швидше припинити війну в Україні. Це демонструє тверду європейську відданість та готовність тісно співпрацювати зі Сполученими Штатами. Сьогодні ми провели позитивну та конструктивну дискусію щодо того, як досягти як припинення вогню, так і всеохоплюючого, тривалого миру", - написав Макрон в соцмережі Х за підсумками зустрічі в четвер.

Він повідомив, що розмовляв з президентом України Володимиром Зеленським до та після зустрічей, щоб забезпечити координацію.

"Переговори продовжаться наступного тижня в Лондоні", - повідомив президент Франції.

Макрон назвав перемовини у четвер "днем дипломатичної мобілізації" і подякував всіх учасників "за присутність та продуктивні дискусії".

Джерело: https://x.com/EmmanuelMacron/status/1912942094689202335

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 193 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

Важкопоранена, яка постраждала внаслідок ворожої атаки минулої ночі Сумщини, померла в лікарні

У США оприлюднили дані щодо понад 120 фінансованих біолабораторій у більш ніж 30 країнах

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

Росіяни атакували ферму на Сумщині, поранені п'ятеро працівників і загинула худоба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА