Інтерфакс-Україна
12:18 09.04.2025

Міноборони повідомило про запуск нової концепції забезпечення військових житлом

1 хв читати
Міноборони повідомило про запуск нової концепції забезпечення військових житлом

Головне управління капітальних вкладень Міністерства оборони розробило проєкт концепції державної цільової програми забезпечення житлом військовослужбовців Збройних сил України та звільнених з військової служби осіб, документ вже пройшов внутрішнє погодження та переданий на розгляд центральним органам виконавчої влади, повідомляється на сайті відомства у середу.

"Ми прагнемо створити прозору та ефективну систему, яка враховуватиме потреби різних категорій військових, і першочергово – учасників бойових дій, сімей загиблих, важкопоранених, звільнених з військової служби", – зазначив заступник міністра оборони України Сергій Мельник.

Відзначається, що таким чином Міноборони "кардинально змінює підхід до житлового забезпечення військовослужбовців та їхніх сімей". Одночасно з цим завершується підготовка до цифровізації процесу квартирного обліку військовослужбовців, що дозволить зробити процедури більш прозорими та ефективними, а також забезпечить контроль за використанням житлового фонду, повідомили у відомстві.

"У межах цієї роботи також розроблено та затверджено Алгоритм виключення службового житла з відповідного фонду Міноборони. Це дозволить тисячам сімей військових, які зараз проживають у службовому житлі, отримати право на постійне проживання у ньому", – повідомив заступник міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Корюківському районі пошкоджено важливий енергооб’єкт, знеструмлено низку населених пунктів - "Чернігівобленерго"

Кулеба: У Києві тривають роботи з відновлення теплопостачання у 143 житлових будинках

Італія передасть Україні опалювальне обладнання для підтримки постраждалих від обстрілів регіонів — Буданов

ОВА: ворог протягом дня завдав близько двох десятків атак по Дніпропетровській області, поранено жінку

У Сумах фіксуються аварійні відключення електроенергії - АТ "Сумиобленерго"

У соцмережах поширюється спотворена інформація про нібито сюжет французького телеканалу з дискредитацією діяльністі української розвідки та спецслужб - джерела

Новий голова НКЦПФР декларує місію створити кожному українцю умови стати капіталістом

Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"

Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Батуринським Миколо-Крупицьким монастирем закінчується 26 січня - Мінкультури

На засіданні головнокомандувачів ЗС держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА