Інтерфакс-Україна
13:36 08.04.2025

Мережко: сподіваюся новий постпред України при ООН сприятиме усуненню РФ з організації

1 хв читати
Мережко: сподіваюся новий постпред України при ООН сприятиме усуненню РФ з організації

Голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу") сподівається, що новий постпред України при ООН Андрій Мельник зможе реально сприяти усуненню Росії з Організації Об'єднаних Націй.

"У мене особливі сподівання на нового представника України в ООН. Я сподіваюся, що він зможе реально сприяти усуненню Росії з ООН і справжній реформі організації", - сказав Мережко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Мережко наголосив, що у питаннях призначення послів довіряє президенту Володимиру Зеленському та Міністерству закордонних справ.

Він зауважив, що призначений послом України в Нідерландах Андрій Костін - достойна кандидатура.

"Я працював з Андрієм Костіним в українській делегації в ТКГ (тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на сході України - ІФ-У) і бачив, що він є ефективним і талановитим переговорником. Тобто у нього є важливий дипломатичний досвід", - підкреслив Мережко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ziferblat зі сцени у фіналі "Євробачення-2025": Слава Україні!

"Європейська Солідарність" обговорить на фракції ініціативу Гончаренка про іншу форму для ТЦК – Геращенко

Зеленський у Римі обговорив із президенткою Швейцарії підтримку України та припинення вогню

Ватикан підтвердив участь Зеленського в інавгураційній месі Папи Лева XIV

Зеленський обговорив із Марком Карні шляхи посилення тиску на Росію для завершення війни

Кількість постраждалих від удару по Оріхову зросла до трьох – ОВА

Німецька компанія Rheinmetall і американська Lockheed Martin створять у Європі спільне підприємство з виробництва озброєння Patriot

Одна людина загинула, восьмеро поранені внаслідок обстрілів Донеччини — ОВА

Зеленський прем'єр-міністру Канади: Ми думаємо, що Путін боїться прямих переговорів

Член делегації України в Стамбулі підтвердив погрози з боку керівника делегації РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА