Інтерфакс-Україна
18:04 07.04.2025

Дрони знищили 77 тис. ворожих цілей за березень – Сирський

1 хв читати
Дрони знищили 77 тис. ворожих цілей за березень – Сирський
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

Понад 77 тис. ворожих цілей було уражено та знищено за березень поточного року за допомогою безпілотників різних типів, що на 10% більше, ніж у лютому, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

"Один із ключових пріоритетів - нарощування бойових спроможностей безпілотних систем на полі бою. Збільшуючи роль дронів, ми зберігаємо життя наших захисників", - написав Сирський в телеграм у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська влада відхилила петицію щодо продовження лінії швидкісного трамваю до Палацу спорту через брак фінансування

Сибіга: За тиждень рівно 100 днів, як Україна погодилася на припинення вогню, РФ продовжує відкидати пропозицію США

Наступний етап обміну військовополоненими відбудеться найближчим часом – Буданов

Сибіга: Мені було особливо неприємно читати публічні привітання деяких країн на адресу російського агресора

Зеленський з приводу авіатрощі: Наші думки з родичами та близькими жертв в Індії, Великій Британії, Португалії та Канаді

УЦОЯО готовий до розділення НМТ на 2 дні, але це може зашкодити вступникам з окупованих територій і за кордоном

Для подолання мінімального прохідного балу НМТ з математики потрібно знати предмет на рівні 7 класу - директорка УЦОЯО

Шмигаль доручив напрацювати механізм для вчасного будівництва й облаштування укриттів на Дніпропетровщині

Щонайменше 120 осіб могли загинути під час аварії літака Boeing на заході Індії - ЗМІ

Київ передав на фронт ще 2400 БпЛА різних типів та 5 вантажівок – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА