Інтерфакс-Україна
12:51 28.03.2025

Місію НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії спільно виконуватимуть контингенти Польщі та Румунії

1 хв читати
Місію НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії спільно виконуватимуть контингенти Польщі та Румунії

У рамках місії НАТО з патрулювання повітряного простору країн Балтії спільно діятимуть контингенти Польщі та Румунії, повідомила у п'ятницю пресслужба Міноборони Литви.

"31 березня на авіабазі ВПС Литви в Шяуляї відбудеться церемонія зміни військових контингентів, які здійснюють місію НАТО з патрулювання повітряного простору в країнах Балтії. Італійські та французькі військово-повітряні сили, які охороняли Балтійський регіон упродовж восьми та чотирьох місяців відповідно, будуть замінені військовослужбовцями польських ВПС, які патрулюють територію з використанням чотирьох винищувачів F-16 Fighting Falcon, за підтримки румунських ВПС, які також використовують винищувачі F-16 Fighting Falcon", - ідеться в повідомленні.

Повідомляється, що польський контингент "складатиметься приблизно зі 140 військовослужбовців - льотчиків, техніків, медичного персоналу, груп підтримки, зв'язківців та інших спеціалістів", до румунського контингенту ввійде близько 110 військовослужбовців різної спеціалізації.

Країни НАТО почали відправляти своїх військових і винищувачі для захисту повітряного простору країн Балтії в березні 2004 року, коли Литва, Латвія та Естонія стали членами НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА