Інтерфакс-Україна
10:06 23.03.2025

Онлайн сервіси не працюють через технічний збій - Укрзалізниця

1 хв читати
Онлайн сервіси не працюють через технічний збій - Укрзалізниця

(оновлена, додано текст після 3 абзацу)

Онлайн сервіси в IT системі Укрзалізниці не працюють через технічний збій, повідомляє телеграм-канал Укрзалізниці.

Зокрема, тимчасово не працює продаж квитків через застосунок та сайт, онлайн сервіси замовлення послуг та довідкові послуги.

"Посилюємо додатковими працівникам ранкові зміни залізничних кас на вокзалах; Для зв’язку з нами використовуйте сторінки Укрзалізниці у соціальних мережах", - написали в телеграм- каналі компанії.

Окрім того начальникам поїздів надано можливість оформлювати проїзд на борту в найбільш термінових випадках.

"Якщо ваш заздалегідь придбаний квиток не підвантажується у застосунку, перевірте пошту - там є PDF-дублікат. На час роботи над відновленнями онлайн-сервісів, ми тимчасово відкриваємо продаж квитків у касах вокзалів на всі міжнародні рейси, що відправляються 23 та 24 березня. Ці квитки будуть доступні в усіх міжнародних касах вокзалів з 10:00 до моменту відновлення систем", - повідомила Укрзалізниця.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА