Інтерфакс-Україна
11:55 21.03.2025

Зеленський: Ми чекаємо від США, Європи та всіх наших партнерів реального тиску на Росію

2 хв читати
Зеленський: Ми чекаємо від США, Європи та всіх наших партнерів реального тиску на Росію

Президент України Володимир Зеленський відреагував на обстріли звечора четверга, коли РФ атакувала регіони країни понад двома сотнями ударних дронів, дронів-імітаторів та керованим авіабомбами. Одещина, Запоріжжя, Сумщина, Київщина, Хмельниччина, Чернігівщина постраждали від обстрілів, є поранені, руйнування житла та інфраструктури, заявив президент.

"Внаслідок масованих ударів окупантів по Одещині сталися пожежі в торговому центрі, магазинах, пошкоджена багатоповерхівка. Троє дітей дістали поранення. У Запоріжжі через російські авіабомби травмовані шестеро людей, серед яких 4-річна дитина. Пошкоджені звичайні будинки та автомобілі. У цих та в усіх інших регіонах постраждалим допомагають. Працюють наші екстрені служби", - написав Зеленський у Телеграмі у п'ятницю.

Президент додав, що шлях до припинення такого терору – це спільний тиск на Росію.

"Саме спільний тиск на Росію, посилення санкцій та оборонної підтримки нашої держави – це шлях до припинення такого терору й затягування Росією війни. Ми чекаємо від США, Європи та всіх наших партнерів реального тиску на Росію. І це те, що дозволить спрацювати дипломатії", - дописав Зеленський.

Він подякував партнерам за допомогу та всім, хто "захищає та рятує українців від терору".

"Дякую всім нашим партнерам, які це розуміють і продовжують допомагати Україні, кожному й кожній у Силах оборони за постійний захист наших людей та всім, хто захищає та рятує українців від терору", - акцентував Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова МЗС Польщі: ми підримуємо розширення ЄС на основі заслуг

Сили оборони цього року знищили вже понад 11 тис. автівок і спецтехніки росіян – Сирський

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 350 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 82 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина постраждала внаслідок скидання вибухівки з російського дрона у Херсоні – ОВА

Ракетний удар росіян по Сумах попередньо обійшовся без жертв – ОВА

Ракетний удар росіян по Сумах попередньо обійшовся без жертв – ОВА

DeepState повідомляє про вихід ворога до околиць с. Шевченко у Донецькій області

Угорщина продовжує блокувати переговори щодо членства України в ЄС та фінансову допомогу – глава МЗС Польщі

Сенатор Кейн у Києві отримав "свіжу" інформацію щодо ситуації, аби аргументувати колегам необхідність продовження допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА