Інтерфакс-Україна
04:35 20.03.2025

Папі Римському більше не потрібна механічна вентиляція легенів - Ватикан

1 хв читати

Стан здоров'я шпіталізованого Папи Римського Франциска продовжує поліпшуватися, йому більше не потрібна вентиляція легенів, повідомляє в середу Зал друку Святого престолу.

"Папі Римському призупинили неінвазивну механічну вентиляцію легенів. Також він дедалі менше потребує високопотокової кисневої терапії", - йдеться в повідомленні ватиканської прес-служби.

Зазначається, що понтифік продовжує проходити рухову і дихальну фізіотерапію, яка дає хороші результати.

Крім того, вранці Франциск відслужив месу з нагоди католицького свята - дня святого Йосипа.

У січні Франциск захворів на бронхіт, 14 лютого його госпіталізували в клініку "Агостіно Джемеллі" в Римі, оскільки хвороба набула хронічної форми. Після рентгена і лабораторних досліджень у понтифіка також виявили двосторонню пневмонію.

За останніми даними, стан понтифіка стабільний, і йому стає дедалі краще.

Папі Римському Франциску 88 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: В Києві без тепла лишаються близько 4 000 будинків

Права підозрюваного у підриві "Північних потоків" Кузнєцова суттєво порушуються в Німеччині – омбудсмен

Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки — Кличко

"Євросолідарність" передала ГО "Справа громад" кошти на закупівлю майже півтисячі FPV-дронів на оптоволокні

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА