Інтерфакс-Україна
23:27 19.03.2025

Пентагон планує скоротити армійську командування, зокрема в Європі – ЗМІ

1 хв читати

Пентагон розглядає можливість скорочень у вищому ешелоні американської армії, що зокрема передбачає обʼєднання командувань на Європейському контингенті, передає CNN.

Документ, який опинився в розпорядженні CNN, містить плани, які Пентагон обговорює в межах зусиль зі скорочення оборонного бюджету.

З-поміж усього – злиття Європейського і Африканського командувань в єдине командування, що базуватиметься в німецькому Штутгарті, та об'єднання Північного і Південного командувань США в єдине командування AMERICOM.

У документі, який цитує CNN, вказується, що об'єднання командувань може становити певний ризик і створити "збільшений обсяг контролю і операцій для командувача", а закриття командувань матиме "політичні ризики".

Водночас це може заощадити Пентагону близько $330 млн США протягом п'яти років, йдеться в документі.

Інший варіант скорочення витрат – зупинення запланованого розширення американських сил в Японії, що може заощадити близько $1,1 млрд, але також може створити "політичний ризик" для США в Японії і зменшити сферу командування і управління в Тихоокеанському регіоні, передає CNN.

Серед інших пропозицій – скорочення в Об'єднаному комітеті начальників штабів та переведення його персоналу, та ліквідація Об'єднаного центру інформаційних операцій, створеного у 2005 році для допомоги у проведенні інформаційних операцій американської армії.

В останні тижні Пентагон зосередився на скороченні великої кількості цивільних службовців з тим, щоб скоротити загалом 5-8% цивільного персоналу відомства.

Джерело: https://edition.cnn.com/2025/03/19/politics/pentagon-cuts-top-military

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

6 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Запоріжжі внаслідок атаки РФ на об'єкти інфраструктури загинули двоє людей

В Одесі загинула 11-річна дівчинка, яка впала з даху багатоповерхівки – поліція

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА