Інтерфакс-Україна
20:58 17.03.2025

Зеленський і Макрон скоординували позиції напередодні розмови Трампа та Путіна

1 хв читати
Зеленський і Макрон скоординували позиції напередодні розмови Трампа та Путіна

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном, з яким скоординував позиції напередодні розмови президента США Дональда Трампа і Володимира Путіна.

"Говорив сьогодні також з Президентом Франції Макроном. Скоординували наші позиції і напередодні розмови Президента Трампа й Путіна, і напередодні зустрічей в Європі", - повідомив Зеленський у вечірньому зверненні у понеділок.

Він подякував Макрону та всій Франції за підтримку.

Макрон, в свою чергу, підкреслив сміливість згоди Зеленського прийняти пропозицію США щодо 30-денного припинення вогню.

"Тепер Росія повинна довести, що вона справді хоче миру. Досить смертей. Досить знищених життів. Досить розрухи. Зброя має замовкнути. Звірства та саботаж мають припинитися. Депортовані українські діти мають возз’єднатися зі своїми родинами. Це все умови, які Росія має виконати. І я впевнений у відданості президента Трампа цій справі", - написав Макрон в соцмережі Х.

Він підкреслив, що тепер союзники України мають продовжувати працювати над конкретним мирним планом, який передбачатиме міцні гарантії безпеки для України, забезпечить тривалий мир в Україні та Європі і дозволить запобігти повторному нападу Росії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА