Інтерфакс-Україна
16:54 17.03.2025

Таїланд планує вдвічі скоротити термін безвізового перебування для іноземних туристів

1 хв читати
Таїланд планує вдвічі скоротити термін безвізового перебування для іноземних туристів

Влада Таїланду планує скоротити термін безвізового перебування в королівстві з 60 до 30 днів для іноземних туристів, повідомляє газета Bangkok Post із посиланням на міністерство туризму і спорту Таїланду.

"Період безвізового перебування в Таїланді заплановано скоротити з 60 до 30 днів для зниження ризиків використання такого в'їзду для ведення нелегального бізнесу. Однак додаткові деталі ще перебувають у процесі обговорення", - пише видання.

Як зазначає газета, в Таїланді зросла кількість іноземців, які нелегально працюють або ведуть бізнес у країні. У рамках боротьби з незаконним бізнесом на Пхукеті та п'яти інших популярних курортах - у Чіангмаї, Паттаї, Хуахіні, на острові Самуї і в Бангкоку регулярно проводять перевірки.

"У 2024 році департамент туризму відкликав ліцензії у 40 компаній, оскільки їх визнали винними в таємній зміні уповноважених директорів і співвідношенні директорів та акціонерів, що призвело до позбавлення їх прав займатися турбізнесом", - пише видання.

Компанії, що приймають туристів у Таїланді, також висловили занепокоєння ситуацією. За їхніми словами, туристи з далеких країн залишаються в королівстві в середньому на 14-21 день, тоді як мандрівники із сусідніх країн - у середньому на 7 днів.

У червні влада Таїланду продовжила постанову про 60-денний безвізовий режим для громадян 93 країн, зокрема й Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний омбудсман Туреччини підтвердив передачу РФ списків зниклих безвісти, а також тяжкопоранених військовополонених - Лубінець

Міжвідомча робоча група затвердила проєкт Нацпрограми адаптації законодавства України до права ЄС

Майже 2,5 тис. родин отримали послугу "Муніципальна няня" у 2025р - Мінсоцполітики

Зеленський: зустріч радників з нацбезпеки Коаліції охочих планується 3 січня в Україні, лідери можуть зустрітися 6 січня у Франції

Об'єкти, присвячені Достоєвському, Толстому і Добролюбову, належать до символіки російської імперської політики - УІНП

ЗС Франції почали називати українську столицю французькою Kyiv замість Kiev

Лідери ЄС і Канади провели чергові консультації з підтримки України

Оборонна група EDGE з ОАЕ може купити 30% українського виробника БпЛА та ракет Fire Point – ЗМІ

ДБР повідомило ще одну підозру про держзраду колишньому народному депутату від "ОПЗЖ" Волошину

СЗР: Росія проводить інформаційну операцію для зриву домовленостей між президентами України та США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА