Інтерфакс-Україна
14:52 17.03.2025

Політологи припускають, що Трамп не розмовлятиме з Путіним 18 березня

1 хв читати
Політологи припускають, що Трамп не розмовлятиме з Путіним 18 березня

Політичний експерт Костянтин Матвієнко вважає, що запланована на вівторок розмова президента США Дональда Трампа з Володимором Путіним може не відбутися.

"Я не думаю, що завтра Трамп буде розмовляти з Путіним", - сказав Матвієнко на дискусії "Чи завершується війна" в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

У заході також взяли участь політолог, співзасновник Національної платформи стійкості та згуртованості Олег Саакян та журналіст Олекса Кібкало.

Кібкало припустив, що розмова між Трампом та Путіним може пройти, але "це буде розмова про Україну без України". "Ми маємо увімкнути ігнор, або вимагати, щоб ми були повністю обізнані про перебіг розмови", - вважає він.

На думку політологів, якщо телефонна розмова відбудеться, вона не матиме особливого значення.

"Якщо розмова відбудеться, я також залишаю вірогідність того, що вона не відбудеться, то, направду, це не матиме особливого значення. Що він домовиться, не домовиться з приводу Запорізької атомної станції, як воно відбудеться – це, взагалі, може бути розмова з одного боку", - сказав Саакян.

Як повідомлялося, Трамп заявив, що планує у вівторок поговорити з Путіним й обговорити припинення війни в Україні. В Кремлі також підтвердили інформацію про можливу розмову Трампа з Путіним у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Сибіга зустрівся в Індії з радником прем’єра Великої Британії з нацбезпеки для обговорення дипломатичних зусилль для досягнення миру

Росіяни з початку березня намагаються прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки в Запорізькій області – DeepState

Єрмак закликав генсека Міжнародної морської організації запровадити посилені заходи з протидії тіньового флоту РФ

Процедура мобілізації є незворотною, навіть якщо проведена з порушеннями – Верховний суд

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

Цифрові рішення допомогли ДТЕК скоротити пошук у Європі обладнання для ремонтів після обстрілів – СЕО MODUS X

ВООЗ і Міндовкілля працюватимуть над методикою оцінки впливу екологічної шкоди на здоров'я людей

ЄС підтвердив вихід США з групи моніторингу військових злочинів РФ в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА