Інтерфакс-Україна
21:28 15.03.2025

Трамп призначив Келлога спецпосланцем в Україні

1 хв читати
Трамп призначив Келлога спецпосланцем в Україні

Президент США Дональд Трамп призначив генерала Кіта Келлога спецпосланцем в Україні, який відтепер безпосередньо спілкуватиметься з українським керівництвом.

"Я радий повідомити вам, що генерала Кіта Келлога призначено спеціальним представником в Україні. Генерал Келлог, високоповажний військовий експерт, спілкуватиметься безпосередньо з президентом Зеленським та українським керівництвом. Вітаємо генерала Келлога!", - написав він в соцмережі Truth Social.

Трамп зазначив, що Келлог добре знає українське керівництво, і між сторонами склалися дуже хороші робочі відносини.

Як повідомлялося, спеціальний представник президента США Дональда Трампа з питань України та РФ Кіт Келлог був на вимогу РФ усунений від переговорів щодо припинення війни, повідомляє NBC News з посиланням на власні джерела.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Увечері неділі ЗС РФ знову скинули вибухівку з БпЛА по мешканцю Херсонщини – ОВА

Зеленський подякував лідерам за підтримку України, але наголосив на відсутності достатнього тиску на РФ

УЧХ надає першу психологічну допомогу постраждалим від ракетного удару РФ по Сумам

Президентка Єврокомісії про атаку Сум: Європа продовжуватиме чинити тиск на РФ, поки не настане справедливий мир на умовах України

Унаслідок артобстрілу окупантів постраждав мешканець Запорізького району

Президент Словаччини закликав міжнародне товариство докласти дипломатичних зусиль і тиску, щоб зупинити РФ

Кількість жертв російських атак у Херсоні у неділю зросла до трьох людей

Кількість загиблих у Сумах від ракетного удару РФ збільшилась до 34 осіб, серед них дві дитини - ДСНС

РФ отримає невідворотну відплату, заявили в Генштабі ЗСУ у відповідь на удар по Сумах

Українські зброярі створили новий гранатомет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА