Інтерфакс-Україна
19:47 14.03.2025

З окупованого лівобережжя Херсонщини вдалось повернути двох дітей

1 хв читати
З окупованого лівобережжя Херсонщини вдалось повернути двох дітей

З тимчасово окупованого лівобережжя Херсонщини на підконтрольну Україні територію вдалося повернути двох дітей віком 14 та 16 років, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"З поки що окупованого лівобережжя Херсонщини евакуювали хлопчика та дівчинку, віком 14 та 16 років. Нині малеча та їхні рідні оговтуються від жахів, пережитих в російській окупації. Вони – під наглядом лікарів та психологів, отримують всю необхідну допомогу", - написав Прокудін в Телеграмі у п'ятницю.

Очільник ОВА зазначив, що ця рятувальна операція стала можливою завдяки реалізації ініціативи Президента Володимира Зеленського "Bring Kids Back UA” та неймовірній роботі “Save Ukraine”.

Загалом з початку року з тимчасової російської окупації повернули вже 25 дітей із Херсонської області.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Україна очікує понад 39 млрд доларів бюджетної підтримки в 2025 році

Зеленський переконаний, що українці повернуть окуповані території і застеріг іноземців від інвестування в РФ

РФ, Іран, КНДР та КНР створили антиамериканську коаліцію, Україна є індикатором цього - Зеленський

Зеленський разом з представниками іноземних держав відвідав місце удару по Києву, де загинули 12 осіб й вшанував пам’ять загиблих

Сибіга зустрівся з главою МЗС Уругваю Лубеткіним, обговоривши підтримку України та програму BringKidsBack

Трамп закликав до негайного підписання угоди між Україною та США щодо рідкоземельних металів й заявив про прогрес у мирній угоді з РФ

Перемога Путіна неможлива, оскільки це буде провал США як світового лідера – Зеленський

Прем’єр-міністр України провів зустріч із президентом Світового банку у Вашингтоні

Україна та Італія активізують співпрацю для залучення інвестицій та підтримки українського бізнесу — Свириденко

РФ своїми діями наблизилася до результатів нацистського режиму – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА