Інтерфакс-Україна
10:26 13.03.2025

На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі

1 хв читати
На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі
Фото: Генштаб ЗСУ

Згідно з картами ситуацій по напрямках на фронті, оприлюднених у четвер Генеральним штабом Збройних сил України (ЗСУ), у середу на курському напрямку дещо впала інтенсивність бойових зіткнень – до 17, порівняно з 33 боями у вівторок. 

За інформацією Генштабу, Сили оборони були відкинуті від Мартиновки на північно-східних околицях Суджі, у середу росіяни продовжували удари у напрямку Лебєдьовки та Куріловки, з метою відрізати угрупування Сил оборони у Гуєво та з наміром виходу на державний кордон України в районі Суджі.

Як повідомлялось, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у середу заявив, що в операційній зоні угруповання військ "Курськ", у передмістях Суджі та районах довкола неї продовжуються активні бойові дії. Противник застосовує штурмові підрозділи повітряно-десантних військ та сил спеціальних операцій з метою прориву української оборони, витіснення українських військ з території Курської області РФ та перенесення бойових дій на територію Сумської і Харківської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оплата банківської картою у київському метро відновлена - КМДА

"Конструктивно" - так Єрмак підписав фото зустрічі президентів України і США

Рятувальники загасили масштабну пожежу на підприємстві у передмісті Харкова, яку спричинили ворожі удари- ДСНС

Зеленський і Трамп домовилися продовжити переговори - Никифоров

Злочин і трагедія Чорнобиля стали прямим наслідком безвідповідальної політики Кремля – заява МЗС України

Міноборони України збільшує кількість зразків дронів на оптоволокні

Кількість постраждалих у Кам'янському зросла до шести – Дніпропетровська обладміністрація

У Білому домі назвали зустріч Трампа і Зеленського у Римі продуктивною – ЗМІ

У Львові поліція затримала 64-річного чоловіка, якого підозрюють у крадіжці грошей та коштовностей на 20 млн грн

Наслідки ворожої атаки на Київщину фіксуються у трьох районах, постраждав чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА