Інтерфакс-Україна
19:59 28.02.2025

Трамп про переговори між Зеленським і Путіним: Вони один одному не подобаються, так склались обставини

1 хв читати
Трамп про переговори між Зеленським і Путіним: Вони один одному не подобаються, так склались обставини

Президент США Дональд Трамп вважає, що зустріч між президентом України Володимиром Зеленським та керівником РФ Володимиром Путіним не зможе вийти полюбовною.

"Вони один одному не подобаються. Я можу Вам про це сказати. Це не може бути полюбовна така зустріч. Так склалися обставини", - сказав Трамп на спільній прес-конференції з Зеленським у Білому домі у п'ятницю, відповідаючи на питання про можливість такої зустрічі.

Зеленський в свою чергу відзначив важливість українсько-російських перемовин, в яких важлива участь також США і Європи. "Це не війна між США і Росією – це війна Росії проти України, проти українського народу. Оці дві сторони мають зустрітися, сісти при столі перемовин, і тоді США як найсильніший партнер України може приєднатися, Європа має там бути", - сказав президент України.

"Ми говорили про це з паном президентом – Європа для нас дуже важлива, тому що ми боронимо Європу. Всі європейці визнають, що ми лінія оборони, що ми оборонний рубіж. Тому вони нам допомагають", - додав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА