09:24 20.02.2025

Росіяни завдали масованих авіаударів по Херсонщині, серед постраждалих - діти

1 хв читати
Росіяни завдали масованих авіаударів по Херсонщині, серед постраждалих - діти
Фото: Офіс генпрокурора

Російські окупанти ввечері в середу, 19 лютого, атакували населені пункти Херсонської області із застосуванням авіації, в результаті чого постраждали 6 людей, повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

"За даними слідства, 19 лютого 2025 року, орієнтовно з 22:30 по 23:40, військові рф здійснили масовані авіаудари керованими авіаційними бомбами по Херсону та населених пунктах регіону. У Херсоні влучання зафіксовано у центральній частині міста. Наразі відомо про шістьох постраждалих цивільних осіб, серед них – двоє дітей 2011 року народження", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Пошкоджень та руйнувань зазнали цивільні об'єкти, серед яких приватні та багатоквартирні будинки, автостанція, медичний центр тощо.

На місцях подій триває розбір завалів та проводяться пошукові роботи.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА