Інтерфакс-Україна
16:02 19.02.2025

Адаптація українського законодавства до європейського може зайняти 3-4 роки - Корнієнко

1 хв читати
Адаптація українського законодавства до європейського може зайняти 3-4 роки - Корнієнко

Програма адаптації українського законодавства до європейського може зайняти 3-4 роки, прогнозує перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

“Програма адаптації при достатньо інтенсивному темпі може зайняти 3-4 роки в парламенті”, - сказав Корнієнко під час форуму “Діалоги з NV “Україна змінює світ. Як відкриваються можливості?” в середу.

Перший віце-спікер розповів, що належить адаптувати до європейського законодавства від 500 до 700 законів і дуже багато підзаконних актів (на кожен закон може бути 3-4 підзаконних регуляторних актів).

“Звичайно, точна цифра буде відома після завершення скринінгу, зараз він ще триває”, - відзначив Корнієнко.

Він підкреслив, що по деяким питанням ступінь наближення до європейського законодавства достатньо висока, оскільки “країна,... дві влади” працювали над цим з 2015 року.

За словами Корнієнка, далі вже від ЄС і країн-членів Євросоюзу залежатиме, яку саме тактику вони оберуть, щодо прийому України до ЄС.

“Можуть бути різні варіанти. Це може бути прийом - до виборів в Європарламент, вони в 2029-му році, нагадаю. А може бути прийом після виборів”, - вважає Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про покращення умов надомної та дистанційної роботи

ЄС виділить EUR44 млн на підтримку громадянського суспільства України

Україна просить МАГАТЕ перевірити інформацію про пошкодження дизельного резервуара на ЗАЕС і оцінити наслідки можливої аварії - МЗС

Глава МЗС України відвідав Харків разом із колегами з Норвегії

РФ порушила домовленість про взаємне припинення ударів по об'єктах енергетики під час нічного обстрілу Херсона, будемо чекати на реакцію США – Зеленський

"Морське перемир’я" стосується всіх українських портів чорноморського регіону, про відновлення "зернової ініціативи" домовленості не було - МЗС

Зеленський: я не боюсь жодного формату перемовин, але Путін до прямих переговорів не готовий

Україна ще не обговорювала з США, що ті зможуть дати для гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про результати саміту в Парижі: ми не збираємось здавати свої землі і незалежність, для Путіна це поганий сигнал

Тиша в Чорному морі була потрібна саме РФ, бо український коридор давно працював без них – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА