16:02 17.02.2025

Зеленський відвідає Туреччину з офіційним візитом 18 лютого – представник адміністрації Ердогана

1 хв читати

Зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом відбудеться 18 лютого, повідомив керівник управління з питань комунікацій адміністрації президента Туреччини Фахреттін Алтун.

"У вівторок, 18 лютого, у президентському комплексі відбудеться зустріч президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана з президентом України Володимиром Зеленським, який відвідає нашу країну з офіційним візитом на його запрошення", - написав він у соціальній мережі Х у понеділок.

Фахреттін Алтун повідомив, що під час переговорів буде "розглянуто відносини стратегічного партнерства між Туреччиною та Україною в усіх їхніх аспектах, а також обговорюватимуться кроки, які необхідно здійснити для подальшого зміцнення співпраці між двома країнами".

За його словами, Зеленський і Ердоган обміняються думками щодо останніх подій в Україні та інших регіональних стосовно глобальних питань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

Макрон обговорив з Трампом питання розміщення іноземного контингенту, відзначив важливість американської підтримки

Макрон: мир в Україні не може бути припиненням вогню без гарантій безпеки

Трамп: головне - зупинити війну, будь то припинення вогню або прямий перехід до угоди

США та Україна наближаються до угоди про корисні копалини, вона не передбачає воєнні зобов’язання США

Трамп: ми з Макроном погоджуємось, що Європа повинна взяти на себе центральну роль у забезпеченні довгострокової безпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА